Mother Lode Youth Soccer League

Calendar
 
Gold Sponsors
 
Game Schedules
Date Location Location Visitor Home
Sat 08/24/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U6 Team 7 Kraft
Up U6 Team 16 Allen
Sat 08/24/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U6 Team 8 Church
SC U6 Team 14 Renfree
Sat 08/24/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12B Team 3 Quick
SC U12B Team 5 Buchanan
Sat 08/24/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 6 Wilson
Jksn U8 Team 12 Hobbick
Sat 08/24/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 3 Romo
SC U10B Team 7 Millington
Sat 08/24/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
UP U15G Team 4 McGeorge
Jksn U15G Team 3 Quick
Sat 08/24/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12G Team 2 Soto
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Sat 08/24/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 21 Ross
UP U8 Team 23 Gavalis
Sat 08/24/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10G Team 1 Gascon
Jksn U10G Team 3 Robinson
Sat 08/24/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U6 Team 9 Flint
Ione U6 Team 4 Welker
Sat 08/24/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 1 Christman
Ply U8 Team 15 Benzow
Sat 08/24/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 5 Whitlock
Ione U6 Team 6 Nelson
Sat 08/24/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U6 Team 3 Stephens
Ione U6 Team 2 Petretti
Sat 08/24/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ply U10G Team 4 Goss
UP U10G Team 6 Visser
Sat 08/24/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10B Team 10 Young
Ione U10B Team 1 Strong
Sat 08/24/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
SC U12G Team 6 Scholtes
Ione U12G Team 1 Reis
Sat 08/24/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12B Team 1 Caspary
Up U12B Team 6 Priddy
Sat 08/24/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 1 Alderson
Up U15B Team 4 DesVoignes
Sat 08/24/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 9 Mohr
SC U8 Team 19 Allen
Sat 08/24/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U6 Team 15 Ross
Up U6 Team 17 Hernandez
Sat 08/24/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U8 Team 13 Carney
SC U8 Team 17 Modesti
Sat 08/24/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ply U6 Team 11 D'Agostini
SC U6 Team 12 Jenkins
Sat 08/24/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 8 Flint
Jksn U10B Team 5 Quick
Sat 08/24/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10B Team 3 Romo
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
Sat 08/24/2019 10:50 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12G Team 4 Quick
Ply U12G Team 5 Kern
Sat 08/24/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ply U12B Team 4 Benzow
Ione U12B Team 2 Strong
Sat 08/24/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15G Team 2 Whitlock
Ione U15G Team 1 Rodriguez
Sat 08/24/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 7 Valenzuela
Ione U8 Team 3 Hazelet
Sat 08/24/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
UP U8 Team 22 Shipman
Ply U8 Team 14 Timm
Sat 08/24/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U6 Team 10 Romo
Ione U6 Team 1 Davie
Sat 08/24/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
SC U8 Team 16 Brusatori
Ione U8 Team 2 Miller
Sat 08/24/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ione U10G Team 2 Harmon
SC U10G Team 5 Luevano
Sat 08/24/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10B Team 4 McGuirk
SC U10B Team 6 Shaff
Sat 08/24/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
UP U8 Team 24 Frick
SC U8 Team 20 Jenkins
Sat 08/24/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Ione U8 Team 4 Campbell
Sat 08/24/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 5 Hawkins
Jksn U8 Team 11 Morris
Sat 08/24/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U8 Team 8 Scatena
SC U8 Team 18 Renfree
Sat 08/24/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 2 Villa
Jksn U15B Team 3 Porto
Sat 08/24/2019 01:00 PM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10B Team 11 Gilliam
Ione U10B Team 2 Watson
Sat 09/07/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 2 Petretti
Jksn U6 Team 9 Flint
Sat 09/07/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Up U6 Team 17 Hernandez
Jksn U6 Team 10 Romo
Sat 09/07/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10B Team 5 Quick
Jksn U10B Team 3 Romo
Sat 09/07/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Up U15B Team 4 DesVoignes
Jksn U15B Team 3 Porto
Sat 09/07/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ione U10B Team 1 Strong
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
Sat 09/07/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
UP U8 Team 23 Gavalis
Ione U8 Team 9 Mohr
Sat 09/07/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12B Team 1 Caspary
Ply U12B Team 4 Benzow
Sat 09/07/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ply U12G Team 5 Kern
Ione U12G Team 1 Reis
Sat 09/07/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U6 Team 12 Jenkins
Ione U6 Team 6 Nelson
Sat 09/07/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ply U8 Team 14 Timm
Ione U8 Team 8 Scatena
Sat 09/07/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 21 Ross
Ione U8 Team 1 Christman
Sat 09/07/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 1 Davie
Jksn U6 Team 7 Kraft
Sat 09/07/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U8 Team 17 Modesti
Ione U8 Team 5 Hawkins
Sat 09/07/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10G Team 3 Robinson
SC U10G Team 5 Luevano
Sat 09/07/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 7 Millington
UP U10B Team 10 Young
Sat 09/07/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
SC U12B Team 5 Buchanan
Ione U12B Team 2 Strong
Sat 09/07/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Up U12B Team 6 Priddy
Jksn U12B Team 3 Quick
Sat 09/07/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 1 Alderson
Ione U15B Team 2 Villa
Sat 09/07/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U6 Team 3 Stephens
Ione U6 Team 5 Whitlock
Sat 09/07/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 3 Hazelet
Ply U8 Team 15 Benzow
Sat 09/07/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U6 Team 14 Renfree
SC U6 Team 15 Ross
Sat 09/07/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 4 Campbell
SC U8 Team 20 Jenkins
Sat 09/07/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ply U10G Team 4 Goss
Ione U10G Team 2 Harmon
Sat 09/07/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10B Team 5 Quick
UP U10B Team 11 Gilliam
Sat 09/07/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12G Team 2 Soto
SC U12G Team 6 Scholtes
Sat 09/07/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15G Team 3 Quick
Ione U15G Team 1 Rodriguez
Sat 09/07/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 2 Miller
UP U8 Team 22 Shipman
Sat 09/07/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Up U6 Team 16 Allen
Ply U6 Team 11 D'Agostini
Sat 09/07/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U8 Team 11 Morris
Ione U8 Team 7 Valenzuela
Sat 09/07/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U6 Team 4 Welker
Jksn U6 Team 8 Church
Sat 09/07/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10G Team 6 Visser
Ione U10G Team 1 Gascon
Sat 09/07/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10B Team 2 Watson
Jksn U10B Team 4 McGuirk
Sat 09/07/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 19 Allen
Jksn U8 Team 13 Carney
Sat 09/07/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U8 Team 6 Wilson
UP U8 Team 24 Frick
Sat 09/07/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 18 Renfree
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Sat 09/07/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U8 Team 12 Hobbick
SC U8 Team 16 Brusatori
Sat 09/07/2019 12:40 PM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Jksn U12G Team 4 Quick
Sat 09/07/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
UP U15G Team 4 McGeorge
Ione U15G Team 2 Whitlock
Sat 09/07/2019 01:00 PM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10B Team 6 Shaff
SC U10B Team 8 Flint
Sat 09/14/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 5 Whitlock
SC U6 Team 12 Jenkins
Sat 09/14/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U6 Team 10 Romo
SC U6 Team 14 Renfree
Sat 09/14/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10B Team 10 Young
Jksn U10B Team 5 Quick
Sat 09/14/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ply U6 Team 11 D'Agostini
Ione U6 Team 1 Davie
Sat 09/14/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ply U12B Team 4 Benzow
SC U12B Team 5 Buchanan
Sat 09/14/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Up U15B Team 4 DesVoignes
Ione U15B Team 1 Alderson
Sat 09/14/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10G Team 5 Luevano
UP U10G Team 6 Visser
Sat 09/14/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12G Team 4 Quick
Ione U12G Team 2 Soto
Sat 09/14/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U6 Team 6 Nelson
Up U6 Team 16 Allen
Sat 09/14/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U6 Team 15 Ross
Ione U6 Team 4 Welker
Sat 09/14/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ply U8 Team 15 Benzow
Jksn U8 Team 11 Morris
Sat 09/14/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Jksn U6 Team 7 Kraft
Up U6 Team 17 Hernandez
Sat 09/14/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 1 Christman
Ione U8 Team 3 Hazelet
Sat 09/14/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10B Team 8 Flint
Ione U10B Team 2 Watson
Sat 09/14/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ione U10G Team 2 Harmon
Jksn U10G Team 3 Robinson
Sat 09/14/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12B Team 2 Strong
Up U12B Team 6 Priddy
Sat 09/14/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12B Team 3 Quick
Ione U12B Team 1 Caspary
Sat 09/14/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15G Team 3 Quick
UP U15G Team 4 McGeorge
Sat 09/14/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 16 Brusatori
Ione U8 Team 6 Wilson
Sat 09/14/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
UP U8 Team 22 Shipman
Jksn U8 Team 12 Hobbick
Sat 09/14/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Ply U8 Team 14 Timm
Sat 09/14/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
SC U8 Team 20 Jenkins
SC U8 Team 18 Renfree
Sat 09/14/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10G Team 1 Gascon
Ply U10G Team 4 Goss
Sat 09/14/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 4 McGuirk
UP U10B Team 11 Gilliam
Sat 09/14/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12G Team 1 Reis
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Sat 09/14/2019 10:50 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
SC U12G Team 6 Scholtes
Ply U12G Team 5 Kern
Sat 09/14/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15G Team 1 Rodriguez
Ione U15G Team 2 Whitlock
Sat 09/14/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 9 Mohr
SC U8 Team 21 Ross
Sat 09/14/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U8 Team 5 Hawkins
SC U8 Team 19 Allen
Sat 09/14/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U6 Team 9 Flint
Ione U6 Team 3 Stephens
Sat 09/14/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U6 Team 8 Church
Ione U6 Team 2 Petretti
Sat 09/14/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
SC U10B Team 7 Millington
Sat 09/14/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 3 Romo
SC U10B Team 6 Shaff
Sat 09/14/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 8 Scatena
Ione U8 Team 2 Miller
Sat 09/14/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 7 Valenzuela
SC U8 Team 17 Modesti
Sat 09/14/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U8 Team 13 Carney
UP U8 Team 23 Gavalis
Sat 09/14/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
UP U8 Team 24 Frick
Ione U8 Team 4 Campbell
Sat 09/14/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15B Team 3 Porto
Ione U15B Team 2 Villa
Sat 09/14/2019 01:00 PM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 4 McGuirk
Ione U10B Team 1 Strong
Sat 09/21/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U6 Team 14 Renfree
Jksn U6 Team 7 Kraft
Sat 09/21/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 1 Davie
Ione U6 Team 6 Nelson
Sat 09/21/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Jksn U6 Team 9 Flint
Ione U6 Team 5 Whitlock
Sat 09/21/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12G Team 4 Quick
SC U12G Team 6 Scholtes
Sat 09/21/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ply U8 Team 14 Timm
SC U8 Team 20 Jenkins
Sat 09/21/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12G Team 2 Soto
Ione U12G Team 1 Reis
Sat 09/21/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 5 Quick
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
Sat 09/21/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15B Team 3 Porto
Up U15B Team 4 DesVoignes
Sat 09/21/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10B Team 7 Millington
Ione U10B Team 1 Strong
Sat 09/21/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U6 Team 3 Stephens
Jksn U6 Team 8 Church
Sat 09/21/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
SC U8 Team 21 Ross
Jksn U8 Team 13 Carney
Sat 09/21/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 17 Modesti
Ply U8 Team 15 Benzow
Sat 09/21/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U6 Team 4 Welker
Jksn U6 Team 10 Romo
Sat 09/21/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
UP U10B Team 11 Gilliam
SC U10B Team 8 Flint
Sat 09/21/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ione U10G Team 1 Gascon
Ione U10G Team 2 Harmon
Sat 09/21/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ione U12B Team 1 Caspary
Ione U12B Team 2 Strong
Sat 09/21/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Up U12B Team 6 Priddy
SC U12B Team 5 Buchanan
Sat 09/21/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15G Team 1 Rodriguez
Jksn U15G Team 3 Quick
Sat 09/21/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 18 Renfree
Ione U8 Team 4 Campbell
Sat 09/21/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 6 Wilson
UP U8 Team 22 Shipman
Sat 09/21/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Up U6 Team 16 Allen
SC U6 Team 12 Jenkins
Sat 09/21/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U8 Team 12 Hobbick
Ione U8 Team 8 Scatena
Sat 09/21/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10B Team 7 Millington
Jksn U10B Team 4 McGuirk
Sat 09/21/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 6 Shaff
UP U10B Team 10 Young
Sat 09/21/2019 10:50 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12B Team 3 Quick
Ply U12B Team 4 Benzow
Sat 09/21/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Ply U12G Team 5 Kern
Sat 09/21/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15G Team 2 Whitlock
UP U15G Team 4 McGeorge
Sat 09/21/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Jksn U8 Team 11 Morris
Ione U8 Team 3 Hazelet
Sat 09/21/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Up U6 Team 17 Hernandez
Ply U6 Team 11 D'Agostini
Sat 09/21/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 19 Allen
Ione U8 Team 7 Valenzuela
Sat 09/21/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 2 Petretti
SC U6 Team 15 Ross
Sat 09/21/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ply U10G Team 4 Goss
SC U10G Team 5 Luevano
Sat 09/21/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
UP U10G Team 6 Visser
Jksn U10G Team 3 Robinson
Sat 09/21/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 9 Mohr
Ione U8 Team 1 Christman
Sat 09/21/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 2 Miller
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Sat 09/21/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
SC U8 Team 16 Brusatori
UP U8 Team 24 Frick
Sat 09/21/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
UP U8 Team 23 Gavalis
Ione U8 Team 5 Hawkins
Sat 09/21/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 2 Villa
Ione U15B Team 1 Alderson
Sat 09/21/2019 01:00 PM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ione U10B Team 2 Watson
Jksn U10B Team 3 Romo
Sat 09/28/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Ione U12G Team 2 Soto
Sat 09/28/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
UP U8 Team 22 Shipman
SC U8 Team 16 Brusatori
Sat 09/28/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 8 Scatena
Ione U8 Team 6 Wilson
Sat 09/28/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ply U6 Team 11 D'Agostini
SC U6 Team 14 Renfree
Sat 09/28/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
UP U15G Team 4 McGeorge
Ione U15G Team 1 Rodriguez
Sat 09/28/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Up U12B Team 6 Priddy
Ione U12B Team 1 Caspary
Sat 09/28/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10B Team 1 Strong
Jksn U10B Team 5 Quick
Sat 09/28/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 5 Hawkins
SC U8 Team 21 Ross
Sat 09/28/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10G Team 6 Visser
Ply U10G Team 4 Goss
Sat 09/28/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ply U8 Team 15 Benzow
SC U8 Team 19 Allen
Sat 09/28/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U8 Team 20 Jenkins
Ione U8 Team 2 Miller
Sat 09/28/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U6 Team 5 Whitlock
Up U6 Team 16 Allen
Sat 09/28/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U6 Team 8 Church
Jksn U6 Team 9 Flint
Sat 09/28/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
SC U10B Team 6 Shaff
Sat 09/28/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10G Team 5 Luevano
Ione U10G Team 2 Harmon
Sat 09/28/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
SC U12B Team 5 Buchanan
Jksn U12B Team 3 Quick
Sat 09/28/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ply U12G Team 5 Kern
Jksn U12G Team 4 Quick
Sat 09/28/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 1 Alderson
Jksn U15B Team 3 Porto
Sat 09/28/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 4 Campbell
Ply U8 Team 14 Timm
Sat 09/28/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U6 Team 15 Ross
Ione U6 Team 3 Stephens
Sat 09/28/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 7 Valenzuela
UP U8 Team 23 Gavalis
Sat 09/28/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U6 Team 6 Nelson
Up U6 Team 17 Hernandez
Sat 09/28/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 3 Romo
UP U10B Team 11 Gilliam
Sat 09/28/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10B Team 8 Flint
Jksn U10B Team 4 McGuirk
Sat 09/28/2019 10:50 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ione U12B Team 2 Strong
Ply U12B Team 4 Benzow
Sat 09/28/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12G Team 1 Reis
SC U12G Team 6 Scholtes
Sat 09/28/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15G Team 3 Quick
Ione U15G Team 2 Whitlock
Sat 09/28/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Jksn U8 Team 12 Hobbick
Sat 09/28/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Jksn U6 Team 7 Kraft
Ione U6 Team 4 Welker
Sat 09/28/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U6 Team 12 Jenkins
Ione U6 Team 1 Davie
Sat 09/28/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
UP U8 Team 24 Frick
SC U8 Team 18 Renfree
Sat 09/28/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
UP U10B Team 10 Young
Ione U10B Team 2 Watson
Sat 09/28/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10G Team 3 Robinson
Ione U10G Team 1 Gascon
Sat 09/28/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 3 Hazelet
SC U8 Team 17 Modesti
Sat 09/28/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U6 Team 10 Romo
Ione U6 Team 2 Petretti
Sat 09/28/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U8 Team 13 Carney
Ione U8 Team 9 Mohr
Sat 09/28/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 1 Christman
Jksn U8 Team 11 Morris
Sat 09/28/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
Up U15B Team 4 DesVoignes
Ione U15B Team 2 Villa
Sat 09/28/2019 01:00 PM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10B Team 11 Gilliam
SC U10B Team 7 Millington
Sat 10/05/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10G Team 2 Harmon
Ply U10G Team 4 Goss
Sat 10/05/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 2 Miller
Ione U8 Team 4 Campbell
Sat 10/05/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 6 Shaff
Ione U10B Team 1 Strong
Sat 10/05/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Up U15B Team 4 DesVoignes
Jksn U15B Team 3 Porto
Sat 10/05/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ply U8 Team 14 Timm
SC U8 Team 18 Renfree
Sat 10/05/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Jksn U6 Team 8 Church
Ione U6 Team 5 Whitlock
Sat 10/05/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ione U12G Team 1 Reis
Ply U12G Team 5 Kern
Sat 10/05/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
SC U12G Team 6 Scholtes
Ione U12G Team 2 Soto
Sat 10/05/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 3 Stephens
Jksn U6 Team 10 Romo
Sat 10/05/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 21 Ross
Ione U8 Team 7 Valenzuela
Sat 10/05/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
UP U8 Team 22 Shipman
UP U8 Team 24 Frick
Sat 10/05/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U6 Team 2 Petretti
Jksn U6 Team 7 Kraft
Sat 10/05/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
UP U8 Team 23 Gavalis
Ply U8 Team 15 Benzow
Sat 10/05/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 5 Quick
SC U10B Team 7 Millington
Sat 10/05/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10B Team 4 McGuirk
Jksn U10B Team 3 Romo
Sat 10/05/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12G Team 4 Quick
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Sat 10/05/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12B Team 2 Strong
SC U12B Team 5 Buchanan
Sat 10/05/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
UP U15G Team 4 McGeorge
Ione U15G Team 2 Whitlock
Sat 10/05/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U6 Team 4 Welker
Ply U6 Team 11 D'Agostini
Sat 10/05/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 17 Modesti
Jksn U8 Team 11 Morris
Sat 10/05/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U8 Team 12 Hobbick
SC U8 Team 20 Jenkins
Sat 10/05/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 16 Brusatori
Ione U8 Team 8 Scatena
Sat 10/05/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ione U10B Team 2 Watson
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
Sat 10/05/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10G Team 1 Gascon
UP U10G Team 6 Visser
Sat 10/05/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ply U12B Team 4 Benzow
Ione U12B Team 1 Caspary
Sat 10/05/2019 10:50 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12B Team 3 Quick
Up U12B Team 6 Priddy
Sat 10/05/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 1 Alderson
Ione U15B Team 2 Villa
Sat 10/05/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U6 Team 9 Flint
SC U6 Team 15 Ross
Sat 10/05/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 6 Wilson
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Sat 10/05/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 1 Davie
Up U6 Team 16 Allen
Sat 10/05/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U6 Team 14 Renfree
Ione U6 Team 6 Nelson
Sat 10/05/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
UP U10B Team 11 Gilliam
UP U10B Team 10 Young
Sat 10/05/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10G Team 5 Luevano
Jksn U10G Team 3 Robinson
Sat 10/05/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 19 Allen
Ione U8 Team 3 Hazelet
Sat 10/05/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 9 Mohr
Ione U8 Team 5 Hawkins
Sat 10/05/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U8 Team 13 Carney
Ione U8 Team 1 Christman
Sat 10/05/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Up U6 Team 17 Hernandez
SC U6 Team 12 Jenkins
Sat 10/05/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15G Team 3 Quick
Ione U15G Team 1 Rodriguez
Sat 10/05/2019 01:00 PM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
SC U10B Team 8 Flint
Sat 10/12/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Up U12B Team 6 Priddy
Ione U12B Team 2 Strong
Sat 10/12/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10G Team 3 Robinson
Ione U10G Team 2 Harmon
Sat 10/12/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 5 Hawkins
Jksn U8 Team 13 Carney
Sat 10/12/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ply U10G Team 4 Goss
Ione U10G Team 1 Gascon
Sat 10/12/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
SC U12B Team 5 Buchanan
Ply U12B Team 4 Benzow
Sat 10/12/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 1 Christman
SC U8 Team 17 Modesti
Sat 10/12/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 7 Valenzuela
Ione U8 Team 9 Mohr
Sat 10/12/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U8 Team 10 Critchfield
SC U8 Team 16 Brusatori
Sat 10/12/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 2 Villa
Up U15B Team 4 DesVoignes
Sat 10/12/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U6 Team 7 Kraft
Ione U6 Team 3 Stephens
Sat 10/12/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 20 Jenkins
Ione U8 Team 6 Wilson
Sat 10/12/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U6 Team 6 Nelson
Ione U6 Team 4 Welker
Sat 10/12/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U6 Team 5 Whitlock
Ione U6 Team 1 Davie
Sat 10/12/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10B Team 3 Romo
SC U10B Team 8 Flint
Sat 10/12/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 7 Millington
SC U10B Team 6 Shaff
Sat 10/12/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Ione U12G Team 1 Reis
Sat 10/12/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ione U12B Team 1 Caspary
Jksn U12B Team 3 Quick
Sat 10/12/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15B Team 3 Porto
Ione U15B Team 1 Alderson
Sat 10/12/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U6 Team 12 Jenkins
SC U6 Team 14 Renfree
Sat 10/12/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
SC U6 Team 15 Ross
Jksn U6 Team 8 Church
Sat 10/12/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ply U6 Team 11 D'Agostini
Ione U6 Team 2 Petretti
Sat 10/12/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 4 Campbell
Jksn U8 Team 12 Hobbick
Sat 10/12/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10G Team 6 Visser
SC U10G Team 5 Luevano
Sat 10/12/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10B Team 1 Strong
Ione U10B Team 2 Watson
Sat 10/12/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ply U12G Team 5 Kern
SC U12G Team 6 Scholtes
Sat 10/12/2019 10:50 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ione U12G Team 2 Soto
Jksn U12G Team 4 Quick
Sat 10/12/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15G Team 2 Whitlock
Jksn U15G Team 3 Quick
Sat 10/12/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Up U6 Team 16 Allen
Up U6 Team 17 Hernandez
Sat 10/12/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U6 Team 10 Romo
Jksn U6 Team 9 Flint
Sat 10/12/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
UP U8 Team 24 Frick
Ply U8 Team 14 Timm
Sat 10/12/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ply U8 Team 15 Benzow
SC U8 Team 21 Ross
Sat 10/12/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
UP U10B Team 10 Young
Jksn U10B Team 4 McGuirk
Sat 10/12/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
UP U10B Team 11 Gilliam
Sat 10/12/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 3 Hazelet
UP U8 Team 23 Gavalis
Sat 10/12/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 8 Scatena
UP U8 Team 22 Shipman
Sat 10/12/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U8 Team 11 Morris
SC U8 Team 19 Allen
Sat 10/12/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U8 Team 18 Renfree
Ione U8 Team 2 Miller
Sat 10/12/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15G Team 1 Rodriguez
UP U15G Team 4 McGeorge
Sat 10/12/2019 01:00 PM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10B Team 2 Watson
Jksn U10B Team 5 Quick
Sat 10/19/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 5 Hawkins
Ione U8 Team 1 Christman
Sat 10/19/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U6 Team 9 Flint
Jksn U6 Team 7 Kraft
Sat 10/19/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U6 Team 15 Ross
Ione U6 Team 5 Whitlock
Sat 10/19/2019 08:00 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15B Team 1 Alderson
Up U15B Team 4 DesVoignes
Sat 10/19/2019 08:00 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ione U12B Team 2 Strong
Ione U12B Team 1 Caspary
Sat 10/19/2019 08:00 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Jksn U10G Team 3 Robinson
UP U10G Team 6 Visser
Sat 10/19/2019 08:00 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
UP U10B Team 11 Gilliam
Ione U10B Team 1 Strong
Sat 10/19/2019 08:00 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
SC U12G Team 6 Scholtes
Jksn U12G Team 4 Quick
Sat 10/19/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
UP U8 Team 23 Gavalis
Jksn U8 Team 11 Morris
Sat 10/19/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U8 Team 9 Mohr
Ply U8 Team 15 Benzow
Sat 10/19/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Up U6 Team 17 Hernandez
Ione U6 Team 1 Davie
Sat 10/19/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 6 Wilson
Ione U8 Team 4 Campbell
Sat 10/19/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U6 Team 14 Renfree
Up U6 Team 16 Allen
Sat 10/19/2019 09:15 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10G Team 5 Luevano
Ply U10G Team 4 Goss
Sat 10/19/2019 09:15 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
SC U10B Team 6 Shaff
Jksn U10B Team 5 Quick
Sat 10/19/2019 09:25 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
SC U12B Team 5 Buchanan
Up U12B Team 6 Priddy
Sat 10/19/2019 09:25 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ione U12G Team 1 Reis
Ione U12G Team 2 Soto
Sat 10/19/2019 09:35 AM U15F Howard Park -> U15 Field
UP U15G Team 4 McGeorge
Jksn U15G Team 3 Quick
Sat 10/19/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 2 Petretti
Ione U6 Team 6 Nelson
Sat 10/19/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U8 Team 13 Carney
Ione U8 Team 7 Valenzuela
Sat 10/19/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U8 Team 21 Ross
Ione U8 Team 3 Hazelet
Sat 10/19/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 16 Brusatori
SC U8 Team 20 Jenkins
Sat 10/19/2019 10:30 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
SC U10B Team 8 Flint
UP U10B Team 10 Young
Sat 10/19/2019 10:30 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Ione U10G Team 2 Harmon
Ione U10G Team 1 Gascon
Sat 10/19/2019 10:50 AM U12F2 Howard Park -> U12 Field 2
Ply U12G Team 5 Kern
Jksn U12G Team 3 Critchfield
Sat 10/19/2019 10:50 AM U12F1 Howard Park -> U12 Field 1
Ply U12B Team 4 Benzow
Jksn U12B Team 3 Quick
Sat 10/19/2019 11:10 AM U15F Howard Park -> U15 Field
Ione U15G Team 1 Rodriguez
Ione U15G Team 2 Whitlock
Sat 10/19/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U6 Team 8 Church
Jksn U6 Team 10 Romo
Sat 10/19/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Jksn U8 Team 12 Hobbick
SC U8 Team 18 Renfree
Sat 10/19/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 2 Miller
Ply U8 Team 14 Timm
Sat 10/19/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 19 Allen
SC U8 Team 17 Modesti
Sat 10/19/2019 11:45 AM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
Ione U10B Team 2 Watson
SC U10B Team 7 Millington
Sat 10/19/2019 11:45 AM U10F1 Howard Park -> U10 Field 1
Jksn U10B Team 4 McGuirk
SC U10B Team 9 Peckinpaugh
Sat 10/19/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
UP U8 Team 22 Shipman
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Sat 10/19/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U6 Team 4 Welker
SC U6 Team 12 Jenkins
Sat 10/19/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U6 Team 3 Stephens
Ply U6 Team 11 D'Agostini
Sat 10/19/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U8 Team 8 Scatena
UP U8 Team 24 Frick
Sat 10/19/2019 12:45 PM U15F Howard Park -> U15 Field
Jksn U15B Team 3 Porto
Ione U15B Team 2 Villa
Sat 10/19/2019 01:00 PM U10F2 Howard Park -> U10 Field 2
UP U10B Team 10 Young
Jksn U10B Team 3 Romo
Sat 10/26/2019 08:00 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Jksn U6 Team 7 Kraft
Jksn U6 Team 8 Church
Sat 10/26/2019 08:00 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 1 Davie
SC U6 Team 14 Renfree
Sat 10/26/2019 08:00 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U6 Team 6 Nelson
Ione U6 Team 3 Stephens
Sat 10/26/2019 08:00 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ply U8 Team 15 Benzow
Jksn U8 Team 13 Carney
Sat 10/26/2019 09:05 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U8 Team 20 Jenkins
UP U8 Team 22 Shipman
Sat 10/26/2019 09:05 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U8 Team 1 Christman
SC U8 Team 19 Allen
Sat 10/26/2019 09:05 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ione U8 Team 3 Hazelet
Ione U8 Team 9 Mohr
Sat 10/26/2019 09:05 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ply U8 Team 14 Timm
Jksn U8 Team 12 Hobbick
Sat 10/26/2019 10:10 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U8 Team 11 Morris
SC U8 Team 21 Ross
Sat 10/26/2019 10:10 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Ione U8 Team 4 Campbell
SC U8 Team 16 Brusatori
Sat 10/26/2019 10:10 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Up U6 Team 16 Allen
Ione U6 Team 4 Welker
Sat 10/26/2019 10:10 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
UP U8 Team 24 Frick
Ione U8 Team 2 Miller
Sat 10/26/2019 11:15 AM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
Jksn U8 Team 10 Critchfield
Ione U8 Team 8 Scatena
Sat 10/26/2019 11:15 AM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
SC U6 Team 12 Jenkins
Ione U6 Team 2 Petretti
Sat 10/26/2019 11:15 AM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
Ply U6 Team 11 D'Agostini
Jksn U6 Team 9 Flint
Sat 10/26/2019 11:15 AM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Ione U6 Team 5 Whitlock
Up U6 Team 17 Hernandez
Sat 10/26/2019 12:20 PM U6/8F3 Howard Park -> U6/U8 Field 3
SC U8 Team 18 Renfree
Ione U8 Team 6 Wilson
Sat 10/26/2019 12:20 PM U6/8F4 Howard Park -> U6/U8 Field 4
SC U8 Team 17 Modesti
UP U8 Team 23 Gavalis
Sat 10/26/2019 12:20 PM U6/8F2 Howard Park -> U6/U8 Field 2
Ione U8 Team 7 Valenzuela
Ione U8 Team 5 Hawkins
Sat 10/26/2019 12:20 PM U6/8F1 Howard Park -> U6/U8 Field 1
Jksn U6 Team 10 Romo
SC U6 Team 15 Ross

SC U12B Team 5 Buchanan

Jksn U12B Team 3 Quick

Jksn U15G Team 3 Quick

UP U15G Team 4 McGeorge

Jksn U12G Team 3 Critchfield

Ione U12G Team 2 Soto

UP U8 Team 23 Gavalis

SC U8 Team 21 Ross

Jksn U10G Team 3 Robinson

Ione U10G Team 1 Gascon

SC U10B Team 7 Millington

Jksn U10B Team 3 Romo

Jksn U8 Team 12 Hobbick

Ione U8 Team 6 Wilson

Up U6 Team 16 Allen

Jksn U6 Team 7 Kraft

SC U6 Team 14 Renfree

Jksn U6 Team 8 Church

Ione U6 Team 6 Nelson

Ione U6 Team 5 Whitlock

Ione U6 Team 2 Petretti

Ione U6 Team 3 Stephens

Ply U8 Team 15 Benzow

Ione U8 Team 1 Christman

Ione U6 Team 4 Welker

Jksn U6 Team 9 Flint

Ione U10B Team 1 Strong

UP U10B Team 10 Young

UP U10G Team 6 Visser

Ply U10G Team 4 Goss

Up U12B Team 6 Priddy

Ione U12B Team 1 Caspary

Ione U12G Team 1 Reis

SC U12G Team 6 Scholtes

Up U15B Team 4 DesVoignes

Ione U15B Team 1 Alderson

SC U6 Team 12 Jenkins

Ply U6 Team 11 D'Agostini

SC U8 Team 17 Modesti

Jksn U8 Team 13 Carney

SC U8 Team 19 Allen

Ione U8 Team 9 Mohr

Up U6 Team 17 Hernandez

SC U6 Team 15 Ross

SC U10B Team 9 Peckinpaugh

Jksn U10B Team 5 Quick

SC U10B Team 8 Flint

Ione U12B Team 2 Strong

Ply U12B Team 4 Benzow

Ply U12G Team 5 Kern

Jksn U12G Team 4 Quick

Ione U15G Team 1 Rodriguez

Ione U15G Team 2 Whitlock

Ione U8 Team 2 Miller

SC U8 Team 16 Brusatori

Ione U6 Team 1 Davie

Jksn U6 Team 10 Romo

Ply U8 Team 14 Timm

UP U8 Team 22 Shipman

Ione U8 Team 3 Hazelet

Ione U8 Team 7 Valenzuela

SC U10B Team 6 Shaff

Jksn U10B Team 4 McGuirk

SC U10G Team 5 Luevano

Ione U10G Team 2 Harmon

SC U8 Team 18 Renfree

Ione U8 Team 8 Scatena

Jksn U8 Team 11 Morris

Ione U8 Team 5 Hawkins

Ione U8 Team 4 Campbell

Jksn U8 Team 10 Critchfield

SC U8 Team 20 Jenkins

UP U8 Team 24 Frick

Jksn U15B Team 3 Porto

Ione U15B Team 2 Villa

Ione U10B Team 2 Watson

UP U10B Team 11 Gilliam

Howard Park -> U12 Field 1

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U15 Field

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U12 Field 2

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U6/U8 Field 4

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U10 Field 2

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U10 Field 1

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U6/U8 Field 2

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U6/U8 Field 1

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

Howard Park -> U6/U8 Field 3

600 South Church Street
Ione, CA 95640
View in Google Maps

 
News Feed

2019 Picture Day Schedule


Field Clean-up/Prep Day
Saturday, August 10 at 8:00am
Meet at the shed with gloves and a shovel

 
Follow us on Facebook
 
Like us on Facebook
 
Fall Season Registration
If you have questions or problems, please read our Troubleshooting Guide.
 
Upcoming Events

Board Meeting:
August 12th at 5:30pm at Round Table in Martell

Picture Day:
August 10th (Schedule)

Field Prep Day:
August 10th at 8:00am

Opening Day:
August 17th